Centrum Obsługi Klienta (pn-pt 08:00 - 16:00), tel.: 74 843 91 24, fax: 74 843 91 40 - enitra@enitra.pl

Gotowość firmy Enitra na czas pandemii COVID-19

Szanowni Klienci i Dostawcy w Polsce i na Świecie,

Pragniemy poinformować Państwa, że nasza firma w tym trudnym dla nas wszystkich okresie zagrożenia koronawirusem COVID-19, dokłada wszelkich starań, by bezpiecznie funkcjonować i móc dostarczać naszym Klientom zamawiane towary. Wiemy, że jesteśmy potrzebni naszym 5000 klientom w Polsce i na całym wiecie. Zdajemy sobie sprawę, że około 50% naszych produktów i usług inżynierskich zabezpiecza Państwa w przypadkach AWARYJNYCH.

Część naszych pracowników, tj. 20 osób z Centrum Obsługi Klienta i Obsługi Firmy jak również 8 inżynierów rynku (sprzedaży) pracuje zdalnie, komunikując się z Państwem telefonicznie lub e-mailowo, wysyłając oferty, potwierdzenia czy inne uzgodnienia. Są oni tak samo dostępni pod numerami telefonów i mailowo jak pozostali pracownicy pracujący stacjonarnie w normalnych godzinach pracy. Produkcja działa tak jak dotychczas. Wszyscy nasi pracownicy stacjonarni dojeżdżają do pracy w bezpieczny sposób, już od 4 tygodni, zaopatrzeni są w maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące do rąk i maksymalnie bezpieczne miejsca pracy. Ograniczona jest osobista komunikacja pomiędzy działami na rzecz kontaktów telefonicznych i e-mailowych. Firma jest dezynfekowana i zamknięta dla wszystkich innych. Odbiory i dostawy towarów realizowane są wyłącznie przy bramie firmy z zachowaniem odległości, środków zabezpieczających i całkowitego braku dokumentów papierowych.

Jesteśmy wdzięczni naszym stacjonarnym pracownikom, że zachowują procedury i wszyscy są zdrowi – dzięki temu firma może pracować i realizować Państwa
zamówienia i nasze wspólne cele.

Posiadamy duże zapasy magazynowe taśm i pasów kilkumilionowej wartości. Jeśli nie będzie taśmy lub innego produktu, który Państwo potrzebujecie, to możemy zaproponować zamienniki (odpowiedniki). Wielu naszych dostawców z całego świata nadal pracuje, więc będziemy realizować dostawy od nich. Opóźnienia w dostawach mogą być związane z utrudnieniami związanymi ze spedycją oraz okresem kwarantannowania i dezynfekcji dostaw w naszej firmie. Prosimy o wyrozumiałość, ponieważ robimy to dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

BĄDŹMY ZDROWI!

Pozdrawiamy
Prezes Zarządu Tadeusz Ratajczyk wraz z Zarządem

 

 List Gotowość firmy (Covid-19)